Duomenų rezervavimas svetainėms esančioms bendrame serveryje

       Visuose SERV.LT bendro talpinimo planuose yra daromos kasdienės rezervinės kopijos. Kopijavimas vyksta nakties metu, tarp 1 ir 6 valandos. Jeigu serverio duomenų rezervavimas šiomis valandomis nebūna baigtas, ryte jis nutrūksta ir pratęsiamas sekančią naktį. Siekiant apsisaugoti nuo duomenų sunaikinimo duomenys rezervuojami į talpyklą, kuri įvykus aparatinės įrangos gedimui liktų sveika. Gali būti naudojama momentinė duomenų sincronizacija tarp duomenų esančių serveryje ir talpykloje arba tradicinis duomenų rezervavimas kai rezervuojami duomenys archyvuojami.

      Centralizuotai daromos rezervinės kopijos skirtos apsisaugoti nuo duomenų praradimo įvykus aparatiniam serverio gedimui. Sugedus serverio diskų masyvui, duomenys paros - dviejų laikotarpyje gali būti atstatyti naujame serveryje.

      SERV.LT centralizuotos rezervinės kopijos daromos rotacijos principu, tai yra seną kopiją iš karto keičia nauja, kai tik ji bus sukurta. Laikomos keturios savaitinės kopijos. Taigi jeigu jūsų paskyroje buvo sugadinti duomenys ir keturių savaičių laikotarpyje nepastebėjote, tuomet mūsų sistema paprasčiausiai rezervuos jau sugadintus duomenis ir mūsų rezervinės kopijos liks niekinės.

      SERV.LT neatsako už duomenų sugadinimą nepriklausomai nuo to, kokiu būdu duomenys buvo sunaikinti.

Jeigu pageidaujate konsultacijos arba planuojate užsakyti pritaikytą Jums duomenų rezervavimą, prašome užpildyti pagalbos paraišką, su malonumu patarsim.

 

Ar šis atsakymas naudingas?

 Spausdinti šį straipsnį

Also Read

Rezervinės kopijos dedikuotiems, virtualiai dedikuotiems (VPS / VDS) serveriams

Dedikuotiems, virtualiai dedikuotiems serveriams (VPS / VDS) centralizuotas duomenų rezervavimas...